O mica istorie…..

Am simtit nevoia de a va impartasi  pur si simplu povestea, care incepe in 2011…

Mi-am dorit intodeauna o afacere  cu baze solide, cu oameni de calitate si valorosi,  care sa  cresca frumos, sa ofere servicii ce aduc plus valoare clientilor nostri. Am reusit (zic eu) sa crestem si sa ne slefuim in toti acesti ani, astfel incat in acest moment suntem cea mai buna versiune a echipei noastre de pana acum. Sunt recunoscator fiecarui membru al echipei noastre pentru ca a ales sa-si implineasca aspiratiile in cadrul  echipei FIN ACCOUNT SMN. Cu o echipa bine inchegata si orientata catre succes si autocunoastere, orice afacere creste de la sine!

Daca stau bine si ma gandesc este o poveste in care se pot regasi multi proprietari de afaceri si multi tineri la inceput de drum. Am mai INVATAT ceva : in orice afacere conteaza OAMENII si POTENTIALUL lor. Depinde de tine cum reusesti sa aduci PLUS VALOARE in companie modeland acesti oameni.

Am mai INVATAT ceva : in orice afacere conteaza OAMENII si POTENTIALUL lor. Depinde de tine cum reusesti sa aduci PLUS VALOARE in companie modeland acesti oameni.

In 2011 mi-am deschis biroul de contabilitate, evident ma confruntam cu noi provocari, gaseam noi solutii, acumulam din ce in ce mai multa experienta profesionala! Poate parea greu avand in vedere schimbarile legislatiei fiscale, numai ca atunci cand pui SUFLET, faci lucrurile cu PASIUNE, munca nu mai este munca este IMPLINIRE si MULTUMIRE!

„Afacerea este intotdeauna o lupta. Intotdeauna exista obstacole si competitori. Nu exista niciodata un drum deschis, cu exceptia celui care merge catre esec. Orice mare reusita a fost obtinuta prin lupta. Orice invingator are cicatrici, cei care reusesc sunt putinii oameni care detin ambitia si vointa sa se dezvolte.” – Herbert N. Casso

About the Author

sorin

1 Comment

  1. Ionela

    Articole care ne ajută..Mulțumesc FIN ACCOUNT

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *